Kontakta oss

Här hittar du kontaktinfo till oss på PL VVS. Du är också välkommen att besöka vårt showroom på Virkesgatan 6 i Söderköping. Ska Ni beställa service, renovering, nyinstallation eller få en offert på bergvärme eller annan uppvärming, ring kontoret 0121-101 00 så kan vi lägga in en order. Montörerna hinner tyvärr inte svara när de är ute och jobbar.

Kontakta oss

Adress:
Virkesgatan 6
614 31 Söderköping

Telefon:
0121-101 00

E-post:
peter@plvvs.se

 

Showroom

Vårt showroom är klart.

För visning ring 0121-101 00

Svedbergs
Svedbergs
INR
Macro
Svedbergs
Macro
Mora
Damixa
Nordhem – Mora – Damixa

Medarbetare

Peter Larsson
Rörmontör & VD
peter@plvvs.se
0708-126 107
Emil Mellgren
Rörmontör
emil@plvvs.se
0708-336 130
Karl Johansson
Rörmontör
kalle@plvvs.se
0708-128 217
Patric Johnsson
Rörmontör Valdemarsvik
patric@plvvs.se
0708-83 62 48
Stefan Ericson
Kontor & Showroom
stefan@plvvs.se
0121-101 00
Henrik Nilsson
Rörmontör
henrik@plvvs.se
0761-41 43 40
Stefan Ericson
KMA ansvarig
stefan@plvvs.se
0121-101 00
Joel Holmström
Rörmontör
joel@plvvs.se
073-44 78 285
Olle Wadskog
Rörmontör
olle@plvvs.se
0706 14 02 12